2012. 03. 03. B2 angol nyelvvizsga - 1. oldal

Kedves Vizsgázók!
Megérkeztek a márciusi vizsga bizonyítványai.
A Központ vizsgázói a mai naptól vehetik át őket a Vérmező út 4. szám alatt, a Vizsgahelyek vizsgázó pedig május 2-től.
Üdv, Euroexam

Kedves Mónika és Imre!
A bizonyítványok várhatóan a jövő héttől lesznek átvehetők. A honlapon, a főoldalon feltüntetjük majd ha megérkeztek.
Üdv, Euroexam

Sziasztok!
Csatlakoznék kérdésemmel az előttem szólókhoz:
ezen a héten át lehet már venni a bizonyítványt?
Köszi
Moncsi

Tisztelt Euroexam!

Azzal a kérdéssel fordulok Önökhöz, hogy a hónap végére meg lesznek-e a márciusi vizsgabizonyítványok. Nagyon fontos lenne az iskolámnak, hogy legkésőbb a jövőhéten bevigyem a fénymásolatát. Válaszukat előre is köszönöm, Imre

Kedves Dóri!
Várhatóan a hónap végén már átvehetőek lesznek a februári és a márciusi vizsgák bizonyítványai. A honlapunkra azonnal kiírjuk, amint átvehetőek lesznek (a Főoldalra is és a Levizsgáztam fül alá is).
A bizonyítványodat személyigazolvánnyal (vagy jogosítvánnyal vagy útlevéllel) tudod majd átvenni a választott vizsgahelyeden.
Üdv, Euroexam

Kedves Euroexam!
Azt szeretném megkérdezni, hogy a márciusi nyelvvizsgákat mikor lehet átvenni? Kapunk az eredményekről előtte értesítést e-mailben vagy levélben? Vagy a kóddal megtekintett eredmények teljesen hivatalosak,és az alapján már mehetünk a nyelvvizsgáért? =)

Kedves Lili!
Igen, amennyiben csak részben sikeres a vizsgád úgy külön "szóbeli" vagy "írásbeli" bizonyítványt állítunk ki.
Ezután elég csak a sikertelen vizsgát megismételned. A két 'fél' bizonyítványt pedig mindenhol komplexként fogadják el.
Üdv, Euroexam

Kedves Euroexam!
Az egyik vizsgarész sikerességéről is kérés nélkül előállítanak bizonyítványt?

Kedves Sethonti!
Igen megkaphatod a diplomádat, mivel a különböző típusú fél vizsgák, azonos szinten komplex vizsgának számítanak.
Üdv, Euroexam

Kedves Euroexam!

Nem tudjátok, ha Nálatok tettem le az írásbelit, de máshol a szóbelit, akkor is megkaphatom a diplomámat? (Ha bárki tudja, kérem írjon!) Köszönöm!

Kedves Zoltán!
Az adatok nem tévesek, a külön szóbeli és írásbeli részvizsgák díjait megtalálod a honlapon a Főoldal menüpont Vizsgadíjak alpontjában. A legtöbb nemzetközi vizsgához hasonlóan az Euroexam vizsgák alapvetően egységes, komplex vizsgák, szervezésük is ennek megfelelően történik. A külön írásbeli és szóbeli részekre bontással a magyar szabályokat is figyelembe veszi a rendszer, a részvizsgák díja azonban a tényleges költségarányokat tükrözi.

Kedves Bori!
A bizonyítványok az eredményhirdetéstől számított egy hónap elteltével érkeznek meg. A honlapon értesítünk mindenkit ha megérkeztek, úgy mint ahogy azt az eredményekkel tettük.
Üdv, Euroexam

remek..megint nem sikerült..de most legalább a szóbeli sikerült. embertelenül nehéz volt a szövegértés..:/

Ez engem is érdekelne!
Válaszukat előre is köszönöm.

Kedves Euroexam!

Érdeklődi szeretnék, hogy mikor vehetők át a nyelvvizsgák, illet hogy a vizsgahelyszínre való megérkezésükről értesítenek-e bennünket?

Many thanks in advance,
Bori :)

Végre!!!!!!!!!!! 3-ra sikerült! :D Nagyon boldog vagyok!

Óóó, igen, megvan! 81%-kal és 100%-os Reading-gel azt hiszem elégedett lehetek :D

Na így kell ezt csinálni! Simán megvan a 64% se több, se kevesebb! Lehet gratulálni kérem :)))

Jó napot!

Akinek nem sikerült valamelyik vizsgarész, annak annyit kell fizetni amennyit olvasok a külön-külön részre,mert az majdnem annyi mint maga a komplex

Kedves Vizsgázók!
A 2012. március 3-i angol B2-es vizsga eredményei lekérdezhetőek a vizsgakódok segítségével a Levizsgáztam fül alatt.
Üdv, Euroexam

Azt lehet tudni, hogy kb hány órakor kerülnek fel az eredmények?? :)

Kedves Gömbigombóc és Tömtötömm!
Örömhírrel szolgálhatunk Nektek és minden kedves izguló vizsgázónknak, ugyanis már csak néhány óra választ el Benneteket az eredményhirdetéstől, ami a mai nap folyamán a délutáni órákban várható.
Üdv, Euroexam

Én is itt várom izgalomban az eredményt :). A babámmal sikerült megbeszélni, hogy még maradjon, amíg meg nem látjuk sikerült-e vagy sem, de hétfőig nem tudom kitart-e. Legalább az enyémet tegyék ki :D.

Kedves Euroexam! Lesz ma eredménye a március 3.ai nyelvvizsgának? már nagyon izgulok miatta!

Kedves Euroexam,
nagyon köszönöm a gyors választ és az igyekezetüket is! :-)

Kedves zyzyx!
Az eredményhirdetés várhatóan hétfőn lesz, de természetesen folyamatosan azon dolgozunk, hogy ne kelljen tovább izgulnotok és már holnap le tudhassátok kérdezni az eredményeket.
Még egy kis türelmet kérünk!
Üdv, Euroexam

Üdv,
melyik napra várhatóak a 03.03. B2 angol vizsga eredményei?
köszönöm

Kedves Dániel!
A vizsgától számított 20 munkanap elteltével jönnek meg az eredmények, tehát valószínűleg egy hét múlva derülnek ki.
Üdv, Euroexam

Kedves Euroexam!

Azt szeretném kédezni hogy a március 03.03.-ai angol b2-es nyelvizsgák eredményei várhatóan mikor kerülnek fel az internetre?
Előre is köszönöm.

Azért nem volt olyan vészes én igazából rosszabbra számítottam. Az meg hogy melyik nehezebb szerintem mindenkinek más én pl azt hiszem a hallást szúrtam el. A grammar szerintem nem volt nehezebb mint amiket kaptunk a nő elég tagoltan beszélt csak volt valami fura akcentusa egy kicsit. De én nem Szegeden vizsgáztam szóval nem tudom ott mennyire volt szörnyű a hang. Ha igen akkor szerintem fellebezni kell meg biztos szóltatok ott is. Szóval azt nem szabad hagyni!

jajj, bocsi, a 4-es a szóbeli volt, az írásbeli a 7-esben! Ott voltál te is zsombri?