május 31. német B2 nyelvvizsga - 1. oldal

Kedves Ildike!
Értesítőt ezzel kapcoslatban nem küldünk ki. A bizonyítványodat azon a vizsgahelyen tudod átvenni, ahova jelentkeztél a vizsgára.
Üdv, Euroexam

Sziasztok!
Még semmilyen értesítőt nem kaptam, hogy mikor és hol tudom átvenni a bizonyítványt. Valaki tud segíteni??

Kedves Betti!
Lehet, hogy nyári szünet van a kaposvári vizsgahelyen, azért nem veszik fel a telefont. Az e-maileket biztosan megnézik, így kérlek, a kérdéseddel kapcsolatosan írj az Universitas Tanodának egy levelet az info@unitanoda.hu címre.
Üdv, Euroexam

Kedves Euroexam!

Nem jó a kaposvári szám,ami az oldalra ki van írva,tudnának esetleg ebben segíteni?Azt szeretném megtudni, hogy hány órától lehet átvenni a bizonyítványt és meddig?

sziasztok!
eladó "Német feladatsorok a középszintű érettségire" KÖNYV, CD-vel! egyáltalán nem használt, teljesen ÚJ!
eredeti ár: 2300 ft
NÁLAM: 1600Ft!
akir érdekel, írja le az email címét, és megkeresem:)
tschüss

Kedves Betti!
Kérlek, küldd el a kérvényt az info@unitanoda.hu e-mail címre az adataiddal (név, vizsgakód, postázási cím), és postázzuk neked a bizonyítványodat.
Üdv, Euroeam

Kedves Euroexam!

Szeretném kérni a segítségét. Én Mohácson lakom és Kaposváron vizsgáztam, és láttam, hogy postán is lehet esetleg kérni a bizonyítványt! Kell írnom egy kérvényt és ezután elküldik a címemre?

Kedves Nixa!
A vizsgabizonyítványok e hét végére várhatóak.
Üdv, Euroexam

és a német bizonyítványok mikorra várhatóak?

Kedves Eszty!

A pontszámítással kapcsolatos rejtély nyitja, hogy az egyes vizsgarészek eredményét soktizedes pontossággal tároljuk (és vesszük figyelembe), azonban egész számra kerekítve tesszük közzé. A végeredményt a soktizedes, pontos részeredmények alapján számítja ki a rendszer. Így fordul elő az a furcsának ható eset, hogy a kerekített részeredményekből számolt átlag (ezt kaptad te) nem egyezik a pontos részeredményekből számított pontos végeredmény egész számra kerekített értékével.

Üdv, Euroexam

add össze a részeredmények százalékát és oszd el öttel (a vizsgarészek számával) így jön ki

én annyit kérdeznék csak kíváncsiságból hogy az végeredméyn százalékot hogy számolják ki a részeredményekből? sima átlagolással? bár azzal se ugyanaz jön ki..

Kedves Betti!
Természetesen később is át tudod venni majd a bizonyítványodat, ez nem probléma.
Üdv, Euroexam

Kedves euroexam!

Az gond, hogyha csak később tudnék elmenni a bizonyítványért,mert elutazunk?

Kedves Melinda!
A bizonyítványok várhatóan jövő hét végére készülnek el. Amint átvehetőek, kiírjuk a honlapra, a jobboldali, bíbor hírek között fogod megtalálni.
Üdv, Euroexam

Hova lesz majd kiírva,hogy mikor vehetjük át a biziket? Mondták, hogy felvételi határidő elött, de hogy mikor...:S

Kedves Kov!
Kérlek, vedd fel velünk a kapcsolatot telefonon vagy e-mailen keresztül, hogy segíthessünk megoldalni a problémádat!

Kedves Eszti!
Ha bizonytalan vagy, kérlek, vedd fel a kapcsolatot a vizsgahellyel, ahová beadtad a kérvényt, ott tudnak neked segíteni, hogy van-e egyéb teendőd a bizonyítvány postázásával kapcsolatosan.
Üdv, Euroexam

Ismét én!
Bár nem értek hozzá de nekem a vizsgakód is gyanús olyan szempontból h én abból a vizsgaidőpontot sehogy sem tudom kivenni!Ezt azért írom mert az "eredményt nézek" címszó alatt található egy példa, és abban azt írják h minden vizsgakód tartalmazza az vizsga időpontját...etc
Várom segítségüket!

Kedves Euroexam!
Ha a nyelvvizsga helyen kitöltöttem egy elismervényt a lakcímemmel arról hogy elküldik a nyelvvizsga bizonyítványt, akkor ugye nem kell bemennem már érte?

Üdv!
a vizsgakódom-helyes- beírása után azt írja ki az ablakbna megjelnő üzenet h "hibáskód"!
Mi lehet a gond?Tuti h jó kódot írtam le(ami az értesítő levében volt)

Nekem is sikerült, elsőre, ösztöndíjjal 72%!!!! Annyira örülök! Remélem a többieknek is legalább ilyen jó lett! A vizsga igazán színvonalas volt.

Kedves Rino!
Az összesített, teljes eredményednek kell elérnie a 65%-ot a sikeres vizsgához. Akár a szóbeli, akár más vizsgarész eredménye lehet emellett 65% alatti (de legalább 40%) - ettől a vizsga még sikeres lehet.
Azt, hogy a vizsga összesített eredménye sikeres vagy sem, az eredmény ablak alján az utolsó sorban találod kiemelve.
Amennyiben az összesített eredmény szerint ezúttal sikertelen volt a vizsgád, akkor a vagy a teljes, vagy csak a 65% alatti vizsgarészeket kell ismételni - ezt bármelyik vizsgahelyen megteheted. A részvizsga-ismétlés részletes feltételeit nézd meg a Gyakori kérdések, vagy a Vizsgára jelentkezem menűpont alatt!
Üdvözlettel:
Euroexam

Sikerült! Áááá el sem hiszem!:D Pont 65%!:)

Ha csak a szóbeli nem sikerült (64%!!!-szóval no comment..),akkor a részvizsgát ugyanott kell letenni,ahol eredetileg vizsgáztam?

Úristen el sem hiszem:D Pont 65%.....áááá:D

Meglett nekem is:))94%!Nagyon örülök neki:DÉs én is ösztöndíjjal mentem, köszönöm a lehetőséget!

Nekem is sikerült, ösztöndíjjal. 68%, de nem érdekel, megvaaan!!!:)))
Grat mindenkinek, akinek sikerült! De boldog vagyok...:D

Nekem is sikerült!
88%
Elsőre!
Ösztöndíjjal!
Nagyon boldog vagyok!
Köszönöm a lehetőséget!

Bár azt megjegyezném, hogy nekem a Sprachmittlung nem javított, hanem rontott rajta, de annyi baj legyen! =D

Sikerült !!!! 70 % :D Nagyon örülök !!!!
Ösztöndíjjal mentem és nagyon köszönöm a lehetőséget !

Akinek nem sikerült ne adja fel, én is másodszor mentem most . :)

Üdv , Nixa :D

Kedves Mind!

A 2008. május 31-i német Euro B2-es nyelvvizsgák eredményei elérhetők az "Eredményt nézek" menü pontban, vagy a jobb oldali bíbor hírre kattintva!

Üdv:
Euroexam