szept 5 angol B2 nyelvvizsga - 1. oldal

Másfél órával ezelőtt sikerült átvennem a nyelvvizsgabizonyítványomat, köszönöm szépen! És gratula mindenkinek, aki szintén eredményes vizsgát tett! Jó volt olvasni a fórumot az érdekes infókkal, és tudni, hogy mások is izgultak a vizsgát követő időszakban vagy éppen előtte... Egy élmény volt. A többiek se csüggedjenek, a lényeg a gyakorlás, rutin és majd összejön... Üdv

nagyon vicces vagy... ne aggódj felfogtam, csak feleslegesnek tartom a telefonálgatást. vártam már eleget az eredményre meg a többire, a bizire nem akarok várni egy hónapig.érted? okoska...

SZANDRI

Kedves Szandri!
Természetesen kapsz visszajelzést e-mailben arról, hogy megkaptuk a leveledet a bizonyítvány postázásával kapcsolatosan.
FIGYELJ MOST JÓL, HA ESETLEG NEHEZEN MEGY A SZÖVEGÉRTÉS!!
Ha eddig nem kaptál visszajelzést, kérlek vedd fel velünk a kapcsolatot telefonon (06 1 225 8755) és így utána fogunk tudni keresni a levelednek.

szóval kaptál választ, nincs para

még mindig nem kaptam választ, de majd akkor valamikor bemegyek érte.

Kedves Szandri!
Természetesen kapsz visszajelzést e-mailben arról, hogy megkaptuk a leveledet a bizonyítvány postázásával kapcsolatosan.
Ha eddig nem kaptál visszajelzést, kérlek vedd fel velünk a kapcsolatot telefonon (06 1 225 8755) és így utána fogunk tudni keresni a levelednek.

Kedves Anita!
A levél beérkezésének napján vagy legkésőbb másnap adjuk postára a kért bizonyítványt. Az, hogy mikor érkezik meg, már a postán múlik. (többnyire 3 munkanapon belül)
Üdv, Euroexam

Egy oldallal kb lejjebb ott van a válasz a postázásról Szandri, szóval már megírták.

és aki levélben kérte a bizonyítványát, az várhatóan mikor érkezik meg?Hétfőn feladják és utána 1-2-3nap?

3 napja küldtem egy e-mailt hogy szeretném ha kiküldenék a bizonyítványomat, de még semmi választ nem kaptam. lesz válasz vagy ez azt jelenti hogy nem küldik hanem menjek el érte?

Kedves Vizsgázók!
A 2009. szeptemberi angol Euro B2 célzottan sikeres vizsgák bizonyítványai átvehetőek.
(Azoknak a vizsgázóknak, akik komplex vizsgát tettek de csak az írásbelijük, vagy a szóbelijük lett sikeres még várniuk kell, mivel az új akkreditációs szabályozás értelmében a csak az ún. felülvizsgálati időszakot követően terjeszthetjük fel bizonyítványaikat nyomtatásra. A felülvizsgálati időszak az eredményhirdetést követő 15. napon járt le így ez várhatóan 2 héttel későbbi bizonyítványt jelent.)

Amennyiben a Vizsgaközpont szervezésében vizsgáztál, november 2-tól átveheted a bizonyítványodat. A vizsgahelyeken várhatóan november 3-tól vehetők át a bizonyítványok. Az átvétel pontos időpontjáról kérjük, érdeklődj a vizsgahelyen!
Üdv, Euroexam

kedves Exam
Ha jól tudom ezen a héten lehetett volna átvenni a nyelvizsga bizonyítványokat, hétfőn már átvehetőek lesznek??
Válaszukat előre is köszönöm,
Anna

Kedves janmoney!
Ez ügyben kérlek vedd fel velünk a kapcsolatot e-mailben vagy telefonon.
Üdv, Euroexam

Kedves Euroexam!
Azt szeretném kérdezni, hogy a fellebbezések eredményeiről milyen úton kapnak értesítést azok, akik nyújtottak be fellebbezést. Én anno még mailben küldtem el, de nem kaptam visszajelzést, hogy megkaptátok e a levelem. Üdv!

Okés! Köszi a válaszokat, Euroexam.

Kedves Phoenix és XD!
Az akkreditációs szaályokat érintő változások miatt a fellebbezési időszakot követően (15 nap) terjeszthetjük csak be a bizonyítványokat nyomtatásra a Pénzjegynyomdához. Ez egyben azt is jelenti, hogy egy kicsit meghosszabbodott a bizonyítványok elkészülésének ideje.
A Gyakorlati kérdések között ez még valóban rosszul szerepelt, köszönjük az észrevételt, a hibát javítottuk. (Eredetileg tényleg úgy volt, hogy múlt hétre lesznek készen a bizonyítványok, de sajnos a Pénzjegynyomda késlekedése miatt csak a holnapi nap folyamán érkeznek meg a bizonyítványok a Vizsgaközpontba.)
Átvenni az elkészült bizonyítványokat ezt követően, Budapesten kb. két nap múlva lehet, a vidéki vizsgahelyeken további 1-2 nappal kell számolni - ezt természetesen kiírjuk a jobboldali bíbor hírek közé.
Üdv, Euroexam

2-3 hétről volt szó, hogy addigra megjönnek a bizonyítványok és ez most már a 4-ik. Miért kell mindent az utolsó pillanatra hagyni? A javítás is nálunk tartott a legtovább, és az eredményeket mi tudtuk meg utoljára.... Már bocsi az elégedetlenkedésért amúgy... Üdv

Kedves Exam!
Várhatóan mikor érkeznek meg a bizonyítványok??
Köszönöm,

Kedves :)!
E-mailben kapsz visszajelzést arról, hogy megkaptuk a leveledet a bizonyítvány postázásával kapcsolatosan.
Postán küljük majd, ajánlott, tértivevényes levélként, a postaköltséget mi álljuk.
Nem tudunk róla, hogy eddig bárkinek is elveszett volna a bizonyítványa. :)
Üdv, Euroexam

Kedves Euroexam!

Írtam e-mailt az ügyfélszolgálat e-mail címére, hogy a bizonyítványom majd postai úton kérem. Kapok vmi visszajelzést arról, hogy megkapták a levelem?Ilyen esetben hogy küldik postán:pl. ajánlottan, elsőbbségivel?És ilyenkor a postaköltséget nekem kell állnom?Volt már olyan eset, hogy vkinek elveszett a bizonyítványa a postán?Vagy csak a jogszabályok miatt kell beleírni a levélbe, hogy vállalom a bizonyítványomért a felelősséget?

Kedves Iringó!
Előreláthatóan a bizonyítványok a jövő héten érkeznek meg a Vizsgaközpontba, illetve a vizsgahelyekre. A friss (bíbor) hírek közé azonnal kiírjuk, amint átvehetőek lesznek.
Üdv, Euroexam

Kedves Euroexam!
Számíthatunk arra, hogy ezen a héten már megjönnek a bizonyítványok?

jaja.. a dictationben nem lehet hiba... nekem is csak 43,8% lett...;-)

ja igen, állítólag jövő héten lesznek meg a bizik.

A következő generáció talán hasznát veszi:
- a rádióprogramos hallgatós feladatnál a helyes megoldás az volt, hogy a textil cég felajánlott nekik a termékeikből, és nem a kiállításos

- a rádiós hallgatásnál még egyet elszúrtam, hogy a kertre mi jellemző? hát nem az, hogy labirintus van benne, hanem az, hogy azt a legnehezebb fenntartani :)

Egyébként szerintem a G&V-nél a dictation-nél nagyon szigorúan értékelhetnek, mert szerintem nem hibáztam olyan sokat, mint amennyit az eredményem mutat, tehát ha pl.:
high-technology helyett high technology-t írsz, akkor az már hibás lehet szerintük... (szigorúbban véve mondjuk szerintem is :))

Sziasztok!

Most jövök megtekintésről.
A hölgy aki fogadott minket nagyon kedves volt. A 30 percet kicsit kevésnek éreztem, igaz túl sok mindent nem is nagyon lehet csinálni, mert sajnos azt a káoszos értékelőlapot még megnézni sem lehet... Tulajdonképpen ugyanazt kapod kézhez, mint ami a gyakorló sorokban is van, tehát csak a te megoldásod plusz a feladatlap és az értékelőlap.

Üdv
sucec

Kedves zolismith!
A honlapunk jobb oldalára, a friss hírek közé, azonnal kiírjuk, amint átvehetőek lesznek a bizonyítványok. Külön értesítést nem küldünk.
Üdv, Euroexam

Tisztelt Euroexam!

Az lenne a kérédésem, hogy fogunk e sms-t kapni, amikor megjött a nyelvvizsgabizonyítvány a vizsgaközpontba?
Köszönöm a választ!

Sziasztok!

Köszi Juli, megakarom, de annyi mindennel foglalkozom még, hogy nem igazán van rá időm. Bár ha valaki segítene.... (ez célzás!) :)

Üdv
sucec

Sucec, az a filmes dolog tényleg jó ötlet, csináld meg!

Igen, most nekem is bejött, múltkor nem akart....

nekem bejött a link, és ki is töltöttem :)
nem kell elküldened sehova, mert ott egyből elküldi szerintem a készítőnek :)
M.

MsGray,
szerintem rosszul írtad be a linket, mert ez így nem nyit meg semmit. és ha kitöltöm, hova küldjem?